Yönetim Kurulu Mesajı


1975 yılından bu yana faaliyet alanımız olan müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra 1994 yılında projelendirme hizmetleri ile birlikte bir mühendislik ve müşavirlik grup organizasyonu haline getirdiğimiz firmamız taahhütlerini zamanında tamamlayarak, kazanılan güven ve yeni tecrübeler ile inşaat sektöründe saygın firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.

Kanalet çatısı altında çalışan her bireyin azmi ve emeği ile Türkiye'nin her yöresinde çok sayıda inşaat işini başarıyla tamamladık. Tamamladığımız işler arasında sulama şebekeleri ile barajlar başta olmak üzere, arıtma tesisleri, limanlar, yollar, hizmet binaları ve endüstriyel yapılar yer almaktadır.  Bu başarıdan, sonsuz gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Projelendirme ve inşaat işlerinde koordineli çalışarak sektöründe anahtar teslimi işlerde de kendini kanıtlamış olan inşaat ve proje firmalarımız ile başta Afrika ve Türki devletler olmak üzere çeşitli yurt dışı projeleri üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bugünün dünyasında ekonomi ve inşaat sektörü büyük zorluklarla karşı karşıya iken, rekabetçi şirketlerden biri olmak için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

Başta bizi bugünlere getiren kurucularımız, Yılmaz ve Mehmet TATOĞLU’na, bize bırakılanı “daha iyi” yapmak için çıktığımız yolda, yenilikçi ve sağlam adımlarla yarınlara ulaştırma kararlılığı içinde bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza ve idarelerimize teşekkürlerimizi sunar, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

İnternet sayfamızı, firmamız hakkında bilgi ihtiyacına cevap verecek bir bilgi kanalı olarak görmekteyiz. Bu bağlamda güncellenen hizmetlerimize ana kaynağından anında ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.Sevgili Dostlar,

1972 yılında kurulan şahıs şirketi ile başlayıp her geçen gün gelişerek, Türkiye inşaat sektöründe sayılı firmalar arasında yerini alan Kanalet İnşaat Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. olmayı başardık.

Kanalet çatısı altında çalışan her bireyin azmi ve emeği ile Türkiye'nin her yöresinde çok sayıda inşaat işini başarıyla tamamladık. Tamamladığımız işler arasında sulama şebekeleri başta olmak üzere barajlar, yollar, limanlar, arıtma tesisleri, hizmet binaları, fabrika binaları ve endüstriyel yapılar yer almaktadır. 

37 yıllık bilgi ve tecrübemizle sektörde proje yapımı hizmeti vermek için kurduğumuz Kanalet Proje Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak da hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Sektöründe anahtar teslimi işlerde de projelendirme ve inşaat işlerinde koordineli çalışarak kendini kanıtlamış olan inşaat ve proje firmalarımız ile başta Ortadoğu ve Türki devletler olmak üzere çeşitli yurt dışı projeleri üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bugüne kadar sektördeki faaliyetlerimiz dışında farklı alanlarda küçük yatırımlar, ortaklıklar veya mevcut yatırımlara iştiraklerde bulunduysak da büyük bir yatırıma girmedik. Elektrik üretim sektöründe güçlü bir şekilde yer alma amacıyla olumlu bir adım atmış bulunuyoruz.

Sosyal sorumluluklarımızım olduğu bilinci ile “Kendi Okulunu Kendin Yap” kampanyası doğrultusunda "daha iyi bir toplum" yaratılmasına katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına faaliyette bulunduğumuz ilçe ve köylerde üç tane İlköğretim okulu inşa ederek bağışladık ve bu faaliyetlerimize de devam edeceğiz.

Faaliyetlerini emin adımlarla sürdürme azmi ve kararlılığında olan Firmamız potansiyeli yüksek ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da aktif bir yatırımcı olarak yerini alacak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunmaya devam edecektir.

İnternet sayfamızı, firmamız hakkında bilgi ihtiyacına cevap verecek bir bilgi kanalı olarak görmekteyiz. Bu bağlamda güncellenen hizmetlerimize ana kaynağından anında ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

 

Sevgi ve Saygılarımızla,

Hakkı - Hakan TATOĞLU