Yönetim Kurulu Mesajı


1972 yılında kurulan şahıs şirketi ile başlayıp her geçen gün gelişerek, Türkiye inşaat sektöründe sayılı firmalar arasında yerini alan Kanalet İnşaat Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. olmayı başardık.

Kanalet çatısı altında çalışan her bireyin azmi ve emeği ile Türkiye'nin her yöresinde çok sayıda inşaat işini başarıyla tamamladık. Tamamladığımız işler arasında sulama şebekeleri başta olmak üzere barajlar, yollar, limanlar, arıtma tesisleri, hizmet binaları, fabrika binaları ve endüstriyel yapılar yer almaktadır. 

Bu tecrübemiz ile sektörde proje yapımı hizmeti vermek için kurduğumuz Kanalet Proje Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak da hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Sektöründe anahtar teslimi işlerde de projelendirme ve inşaat işlerinde koordineli çalışarak kendini kanıtlamış olan inşaat ve proje firmalarımız ile başta Ortadoğu ve Türki devletler olmak üzere çeşitli yurt dışı projeleri üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bugüne kadar sektördeki faaliyetlerimiz dışında farklı alanlarda küçük yatırımlar, ortaklıklar veya mevcut yatırımlara iştiraklerde bulunduysak da büyük bir yatırıma girmedik. Elektrik üretim sektöründe güçlü bir şekilde yer alma amacıyla olumlu bir adım atmış bulunuyoruz.

Sosyal sorumluluklarımızım olduğu bilinci ile “Kendi Okulunu Kendin Yap” kampanyası doğrultusunda "daha iyi bir toplum" yaratılmasına katkıda bulunmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına faaliyette bulunduğumuz ilçe ve köylerde üç tane İlköğretim okulu inşa ederek bağışladık ve bu faaliyetlerimize de devam edeceğiz.

Faaliyetlerini emin adımlarla sürdürme azmi ve kararlılığında olan Firmamız potansiyeli yüksek ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da aktif bir yatırımcı olarak yerini alacak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunmaya devam edecektir.

İnternet sayfamızı, firmamız hakkında bilgi ihtiyacına cevap verecek bir bilgi kanalı olarak görmekteyiz. Bu bağlamda güncellenen hizmetlerimize ana kaynağından anında ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
Hakkı - Hakan TATOĞLU
© 1996-2021 Alt Yükleniciler | İnsan Kaynakları | Sürdürülebilirlik Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması Kullanım Koşulları