AAA Kort Sistemleri


Firmamız, KANALET Petrol Maden Yapı Endüstri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dünya Squash Federasyonu tarafından akredite edilmiş Courtwall Gmbh, Avusturya firmasının Türkiye ve Ortadoğu distribütörü olmakla beraber birçok Avrupa Squash Spor ürünlerinin Türkiye mümessilidir.

Vakfımız, KANALET Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı, Çocuklar ve gençlere yönelik squash programları düzenleyecek, kabiliyetli gençleri ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı kılmak için faaliyetlerde bulunarak gençler arasında sosyal ve kültürel ilişkileri geliştirmeyi hedefleyerek ulusal ve uluslararası ödüllü turnuvalar düzenleyecektir.

Squash spor dalını ulusal ve uluslararası alanda gelişmesi amacıyla Türkiye’deki akredite edilmiş tesislerin çoğalmasında katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Squash Branşı tarafından yeterli bulunan ve Akredite edilmiş anahtar teslimi squash kortları ve aşağıdaki ürünlerin satış ve uygulama işlerinde faaliyette bulunmaktadır.

Akredite edilmiş Squash kort ürünlerimiz:

  1. Courtwall Duvar Panelleri
  2. Courtwall Cam Kort
  3. Courtwall Cam Arka Duvar
  4. Courtwall Sıva
  5. Courtwall Taşınır Duvar Panelleri
  6. Courtwall-Boen Yer Döşemesi
  7. Courtwall Ses Kırıcı Paneller
  8. Courtwall Led Işıklandırma

 

Ground View
Front Wall Premium
Side Wall Full (Left)
Side Wall Full (Right)

 

 

© 1996-2021 Alt Yükleniciler | İnsan Kaynakları | Sürdürülebilirlik Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması Kullanım Koşulları