KANALET İthalat, İhracat ve Ticaret


1967 yılında atalardan kalan TATOĞLU HANI’nın yeniden inşa edilerek TATOĞLU OTELİ’nin faaliyete geçirilmesi ile otel işletmeciliğine başlayan grup;

1972 yılında ANTALYA KOLL. ŞTİ. unvanı ile ticaret alanında FARGLAS bölge bayiliği, ARÇELİK beyaz eşya bayiliği, MOBYLETTE motosiklet, FİAT traktör, TOFAŞ otomobil ve kamyon bayilikleri ile ticaret sektöründe hizmete bulunmuştur.

1982-1986 yıllarında NARPAK NARENCİYE PAKETLEME LTD.ŞTİ. unvanı ile Finike’de kurulu paketleme tesisi devralınarak narenciye ihracatı faaliyetlerinde bulunmuştur.

1992-1997 yıllarında BELARUS DEVLETİ İnşaat Bakanlığı ile BARTER sistemi ticaret yapılmıştır.

1997 yılında şantiye tesislerine temiz ve güvenilir akaryakıt ve madeni yağ sağlamak amacıyla MOBIL, BP ve SHELL bayiliği üstlenilmiştir.

1997-2005 yıllarında KANALET TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. unvanı altında Antalya Serbest Bölgesinde fabrika inşa edilerek Çorap üretimi ve ihracatı faaliyetinde bulunulmuştur.

1999-2010 yıllarında ANTALYA GÜRAL PORSELEN TİCARET A.Ş. unvanı altında GÜRAL PORSELEN ve ART CAM Akdeniz Bölge Bayiliği ve Perakende Mağaza işletmeciliği üstlenilmiştir.

KANALET PETROL MADEN YAPI ENDÜSTRİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kanalet satışları, dış ticaret ve çeşitli mümessillikler ile hizmet veren ticaret firmasıdır.

 

Kanalet ve Aksamı ile Prefabrik Yapı Elemanları 
Sulama şebekesi inşaatları dahilinde kurulan tesislerimizde üretilen kanalet ve aksamı ile prefabrik yapı elemanlarının satışı yapılmaktadır.

 
 

Yüzer Yapılar - Su Üzerinde Yaşam  
Yüzer ticari ve konut yapıları: oteller, iş merkezleri, villalar, restoranlar gibi yüzer komplekslerin tasarımı ve yapımı konularında sektörde öncü uluslararası bir konsorsiyumun olan HOME AFLOAT LTD. firmasının Türkiye temsilcisidir.

 
 

Squash Kortları ve Spor Ürünleri  
Dünya Squash Federasyonu tarafın
dan akredite edilmiş COURTWALL GMBH, Avusturya firmasının distribütörü olmakla beraber birçok Avrupa Squash spor ürünlerinin Türkiye mümessilidir.

 

 

Brezilya Kahveleri  
Brezilya Natal bölgesinden kahve ve diğer ürünlerin ithalatı ve toptan satışı yapılmaktadır.

 

 

© 1996-2021 Alt Yükleniciler | İnsan Kaynakları | Sürdürülebilirlik Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması Kullanım Koşulları