KANALET PROJE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1994 yılında çekirdek firma KANALET İNŞAAT A.Ş.’ye mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca, birçok inşaat firmasına da sulama ve drenaj sistemleri, ıslah ve taşkın koruma kanalları, su temini ve dağıtımı tesisleri, baraj ve büyük depolamalı yapıları, pompa istasyonları, büyük kanal ve isale hatları, tüneller, hidroelektrik santralleri, arıtma tesisleri gibi alt yapı tesislerinin Planlaması, Projelendirilmesi ve Müşavirlik konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüklerince ihale edilen birçok planlama ve projelendirme hizmetleri gerçekleştirmiş ve Planlama, Fizibilite ve Proje Raporları, Harita Alımı, Kati ve Tatbikat Projeleri, Teknik Şartnameler ile İhale Dokümanları ve Kredi Aplikasyon Raporlarının hazırlanması gibi projelendirme hizmetleri ile inşaat kontrollük müşavirlik hizmetleri vermektedir. 

26749 hektar “ŞANLIURFA BOZOVA POMPAJ SULAMASI 2.KISIM ŞEBEKE PROJE YAPIMI” işi DSİ Genel Müdürlüğünce ihale edilmiş firmanın yükleniminde devam eden, 41,7 m yüksekliğinde Kil çekirdek kaya dolgu tipinde olan “GİRESUN ALUCRA GÖLETİ VE SULAMASI PROJE YAPIMI” işleri firma tarafından tamamlanmış işlerdendir. Ayrıca, 24885 hektar toplam sulama alanına hizmet vermekte olan “GÖLEMEZLİ – SARAYKÖY SULAMASI III. KISIM İNŞAATI” işi Kanalet İnşaat A.Ş.’ne ihale edilmiş Projelendirilmesi ve Müşavirlik hizmetleri Kanalet Proje A.Ş. tarafından başarı ile tamamlanmıştır.

En iyi hizmet sağlamak için yüksek nitelikte personel istihdam etmek firmamızın ana ilkelerindendir. Bu açıdan; firma birçok mühendis (inşaat, makine, elektrik, jeoloji, ziraat, meteoroloji ve çevre alanlarında olmak üzere) ekonomist, planlamacı, teknik ressam gibi teknik personel ile etkin ve çevre dostu projeler hazırlamaktadır.

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile onurlandırılmış olan firmamız tüm çalışmalarını bu sistem doğrultusunda tüm ilgili yasalara, yönetmeliklere, standartlara, genel ve özel şartnamelere, sözleşme ve eklerindeki koşullara ve uluslararası tüm etik kurallara harfiyen uyarak, güven ve teknik mükemmellik taahhüdü altında tamamlamaktadır. FIDIC ve uluslararası standartların uygulanması konusunda geniş tecrübeye sahip firmamız TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası üyedir.

Firmamız, KANALET İNŞAAT A.Ş.’nin güven ve teknik mükemmellik taahhüdünü koruyarak ve bu önemle çalışmalarına yön vererek tamamladığı işlerin çeşitliliği ve birçok alanda kazandığı geniş tecrübeler ile Türkiye’deki lider mühendislik ve müşavirlik kuruluşları arasında yerini almıştır. 

 

© 1996-2021 Alt Yükleniciler | İnsan Kaynakları | Sürdürülebilirlik Bilgi Toplumu Hizmetleri | Kişisel Verilerin Korunması Kullanım Koşulları